سرمربی تیم ملی فوتوالی کشورمان گفت: روند نخستین اردوی تیم ملی رضایت بخش بود و تست های گرفته شده از بازیکنان باعث شناسائی استعدادهای خوبی در این رشته شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن فوتوالی ، محمد تطهیری در پایان نخستین اردوی تیم ملی فوتوالی در رشت افزود: میزان آمادگی بازیکنان دعوت شده به اردو رضایت بخش و قابل قبول بود و بازیکنان خوبی در این اردو شناسائی شدند که برای آینده فوتوالی سرمایه های خوبی محسوب خواهند شد.

وی با بیان اینکه نخستین اردوی آمادگی تیم ملی فوتوالی از هفدهم خرداد ماه در رشت آغاز شد، تصریح کرد: در مدت برگزاری این اردو 14 ورزشکار از استانهای مختلف به اردو دعوت شده بودند که موفق شدند رضایت کادرفنی را برآورده نمایند .

سرمربی تیم ملی فوتوالی با بیان اینکه در مرحله بعد امکان دعوت از بازیکنان هست ، گفت: منتخبین این اردو نیز به همراه بازیکنان جدید دعوت خواهند شد تا بهترین ها و آماده ترین بازیکنان برای تیم ملی انتخاب شوند.

وی درباره زمان اردوی بعدی تیم ملی گفت: همانگونه که اطلاع دارید در ایام امتحانات دانشگاه ها قرار داریم ، مرحله دوم اردوی آماده سازی را به بعد از امتحانات موکول کرده ایم که تاریخ و محل مرحله دوم بزودی اعلام خواهد شد.

لازم بذکر است که تیم ملی فوتوالی برای حضور در مسابقات جام جهانی و المپیک ساحلی آسیا آماده می شود.


ن : کمیته فوتوالی استان گیلان
ت : چهارشنبه 21 خرداد 1393
 
جهت اطلاع از تنظیمات و ویــــرایش این قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.